Hakkımızda

Kurumsal yapılanmasını tamamladığı 2014 yılından bugüne kadar güvenilir bir marka yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Öz Kahil, Türkiye‘nin en verimli bölgelerinde yetişen . sertifikalı ürünleri özenle seçip, doğallığına zarar vermeden itina . Bu toplanan ürünler ISO 22000:2005IFS ve BRC sertifikalı ful otomatik ve hijyenik fabrikalarda işlenip, paketlenir ve siz değerli müşterilerinin sofralarına sunulur.Bünyesinde yer alan 10’den fazla frigorifik tır filosuyla 7 gün 24 saat taşıma yapabilen  lojistik ağına da sahip olan Öz Kahil ,büyüme yolunda hızla ilerlemekte ekenomik olarak büyüyen güçlü Türkiye’de .güçlü firmalar arasında yerini almaktadır.

Özetle; sahip olduğu imkan, teknolojik alt yapı sayesinde  ürünlerin toplanma aşamasından başlayıp, işleme, paketleme, ambalajlama ve sevkiyatına kadar her türlü işlemin kontrolünü yaparak  gerçekleştiren bir  firma olan Öz Kahil yurt dışı sebze ve meyve ihracatında şimdiden önemli bir isme sahip olmuştur.

TARİHÇEMİZ

Ticari faaliyetlerine 2014 yılında; sebze, meyve ve narenciye sektöründe başlayan Öz Kahil, kurulduğu günden bu güne güvenilir bir marka olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemiştir ve bu duruşundan hiçbir şekil vazgeçmemiştir. Dürüstlük  ve güvenilirlikten ödün vermeksizin çalışmalarına devam etmektedir.
Nitelikli, özgün, sağlam ve güvenilir marka anlayışının sonucunda  Öz Kahil  için en önemlisi müşterilerinde yarattığı %100 müşteri memnuniyetidir.

Öz Kahil’in temel ilkesi; müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek nitelikte sağlıklı, güvenilir ve ekonomik ürünleri toplamak, işlemek ve tüketime sunmaktır.
Öz Kahil’in, kaliteli ürünleri dünyanın her yerindeki müşterileriyle buluşturarak, son derece titiz, özverili ve disiplinli çalışmaları sonucunda en çok aranan markalar arasında yerini almıştır ve almaya devam edecektir .

KURUMSAL POLİTİKALARIMIZ

Öz Kahil   olarak, hayatımızın her noktasında olduğu gibi işimizde de kaliteli performans sağlamak, dürüst güvenilir , etik ve ahlaki değerlere sahip olmak ana prensiplerimizden biri oldu.

Bu prensipler doğrultusunda,  personelimizin her birini aynı zamanda çözüm ortağımız yaptık. Bununla birlikte çözüm ortaklarımızın, gelişip büyümemize, ürün kalitemizin sağlanmasına ve hijyen koşullarımızın oluşmasına doğru ve doğrudan katkıları olması için onlara şirket içi ve dışı eğitimler düzenlik ve bu sayede onların teknik gelişimlerini sağladık.

Diğer yandan iş güvenliği ve sağlığı için tüm ayrıntılara dikkat ederek, gerekli önlemleri aldık. Kaliteli Performans Sağlama yaklaşımımız ile personelimizin motivasyonunu sürekli yüksek tuttuk ve çalışanlarımız arasında ayrım yapmaksızın performanslarını değerlendirdik. Performansları üst düzeyde olan çözüm ortaklarımızı ödüllendirerek, onlara eşit koşullar sağladık ve aralarında yaratıcılığa dayalı bir ilişki şekli oluşturduk.Tüm personelimizle birlikte biz kocaman bir aileyiz ve büyümekte olan dalı ile gürleyen kocaman bir ağaç misali bu ilkelerle büyümeye devam ediyoruz

 EKOLOJİ POLİTİKALARIMIZ

Öz Kahil  , ürünlerin topraktan doğduğunu, doğanın mucizevi tabiatında olgunlaştığını ve özenli eller sayesinde nesilden nesile aktarılacağını bildiği için faaliyetlerinin her anında çevre politikasını ana kültürü olarak benimsemektedir.

Bu kültürü en iyi şekilde aktarabilmek için çevreye, insana ve hayvan sağlığına zarar vermeyen tarımsal üretim yapan firmaları seçen Öz Kahil  , doğal kaynakları korur ve onlara sahip çıkar. En önemlisi ise; ürünlerin üretimi boyunca tarımda izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik koşullarını ön planda tutarak, gıdaların güvenliğini sağlar.İnsan sağlığına ve doğa korunmasına önem verir.

LOJİSTİK

Ülkemiz pazarına verdiğimiz değerin yanında ihracata da verdiğimiz değer, kurumsal yapılanmamızda lojistik faaliyetlerimizi de hızlandırmıştır.

Pazar taleplerine hızlı ve doğru çözümler sağlamak, ürünlerimizin topraktaki tazeliğini ve doğallığını korumak için başta Romanya olmak üzere birçok Avrupa ülkesindeki çalıştığımız firmalara  lojistik grubumuzu oluşturarak hizmet sunmaktayız.